Dit zijn wij!

Wat zijn we trots op ons enthousiaste en gemotiveerde team! Deze praters, denkers, makers en aanpakkers vormen samen het kloppende hart van onze uitgeverij. Aangenaam kennis te maken!

Anouk Gulickx

teamleider didactisch adviseurs


anouk@delubas.nl

0416 - 380 482

René Loeve

commercieel directeur


rene@delubas.nl

0416 - 380 482

Robin Kant

intern accountmanager
Noordoost-Nederland


robinkant@delubas.nl

0416 - 747 152

Job Norbart

intern accountmanager
Midden-Nederland


job@delubas.nl

0416 - 747 158

Elise van Heeswijk

intern accountmanager
Zuid-Nederland


elise@delubas.nl

0416 - 747 155

Gabrien Zon-Hendriks

intern accountmanager
Noordwest-Nederland


gabrien@delubas.nl

0416 - 747 157

Annelijn Ligtenberg

marketeer


annelijn@delubas.nl

0416 - 380 482

Eline Tillman

marketingcoördinator


eline@delubas.nl

0416 - 380 482

Bieke Liefting

redacteur & content marketeer 


bieke@delubas.nl

0416 - 380 482

Evelien Oerlemans

vormgever & marketeer 


evelien@delubas.nl

0416 - 380 482

Henriette Raudszus

onderwijskundig projectleider 


henriette@delubas.nl

0416 - 380 482

Marieke Verhoef

onderwijskundig projectleider 


marieke@delubas.nl

0416 - 380 482

Sanne Verstraten

redacteur


sanne@delubas.nl

0416 - 380 482

Dick Loeve

uitgever


info@delubas.nl

0416 - 380 482

Lenneke Moerdijk

redacteur


lenneke@delubas.nl

0416 - 380 482

Marjolein Wennekers

redacteur & projectleider 


marjolein@delubas.nl

0416 - 380 482

Daisy Momotenko

onderwijskundige 


daisy@delubas.nl

0416 - 380 482

Floortje van der Zee 

managementassistente 


floortje@delubas.nl

0416 - 380 482

Karine Jekel

redacteur


karine@delubas.nl

0416 - 380 482

Eva Wesseling

onderwijskundige


eva@delubas.nl

0416 - 380 482

Iméne Walles 

redacteur


imene@delubas.nl

0416 - 380 482

Robin van der Sanden 

proces engineer IT 


robin@delubas.nl

0416 - 380 482

Carla van Dijk 

vormgever


carla@delubas.nl

0416 - 380 482

Brechje van Eekert

vormgever


brechje@delubas.nl

0416 - 380 482

Raymon Wittenberg

beeld-en geluidsmontage 


raymon@delubas.nl

0416 - 380 482

Judith Brinkman

vormgever 


judith@delubas.nl

0416 - 380 482

Janina Loeve

vormgever 


janina@delubas.nl

0416 - 380 482

Marijn Loeve

software developer


marijn@delubas.nl

0416 - 380 482

Ad van Loon

logistiek


info@delubas.nl

0416 - 380 482

Karin van der Aa

officemanager


karin@delubas.nl

0416 - 380 482

Conny Sprangers

logistiek coördinator


connys@delubas.nl

0416 - 380 482

Erica Klijn

logistiek


erica@delubas.nl

0416 - 380 482

Sisi Chen

onderwijskundige


sisi@delubas.nl

0416 - 380 482

Olivia Arends

onderwijskundige


olivia@delubas.nl

0416 - 380 482

Doreen Jolink

HR coördinator


doreen@delubas.nl

0416 - 380 482

Nathalie de Groot

officemanager


nathalie@delubas.nl

0416 - 380 482

Jouke Struijs

redacteur


jouke@delubas.nl

0416 - 380 482

Diewertje van Hoorn

onderwijskundige


diewertje@delubas.nl

0416 - 380 482

Anne van Gerwen

uitgeefassistent


anne@delubas.nl

0416 - 380 482

Marthe Kalkhoven

onderwijskundige


marthe@delubas.nl

0416 - 380 482

Maureen Vesseur

online marketeer


maureen@delubas.nl

0416 - 380 482

Bram Faes

onderwijskundige 


bram@delubas.nl

0416 - 380 482

Maj Lettink

onderwijskundige 


maj@delubas.nl

0416 - 380 482

Lotte Klijn

uitgeefassistent


lotte@delubas.nl

0416 - 380 482

Wietske Krijgsheld

stagiair onderwijskunde


wietske@delubas.nl

0416 - 380 482

Angela Habraken

intern accountmanager
Midden-Nederland


angela@delubas.nl

0416 - 747 154